Chrániče ramen Bauer Vapor X60 SR

pro seniory
Výkonnostní třída
amatér

• , zakoupeno v HOCKEY4U

• Chrániče dobře drží na těle. Jsem maximálně spokojen. Pohyblivost při hře je také dobrá.

100%. Hledal jsem kvalitu za dobrou cenu a to se mi v tomto případě vyplatilo. Byl to vlastně poslední kus, který jsem si našel a objednal po internetu. Hned druhý den jsem si šel na nově otevřenou prodejnu vyzvednout toto zboží. Vyzkoušel jsem si výrobek přímo na místě a seděl mi bez problémů. Poté jsem zaplatil kartou a odnesl si konečně poslední část výstroje, na kterou jsem vlastně čekal.

Určení
pro seniory
Výkonnostní třída
amatér

Pohodlné a lehké chrániče pro nejširší spektrum rekreačních hráčů, s dostatečnou ochranou všech důležitých partií a výbornou pohyblivostí.

• Velmi lehké provedení s osvědčeným střihem pro výborné usazení na těle
  • Zesílená ochrana hrudní kosti z HD pěny a výztuží z PE
  • Zesílená ochrana páteře MD pěnou a PE výztuží
  • Anatomicky tvarované chrániče ramenních kloubů
  • Anatomicky tvarované chrániče bicepsů
  • Zesílené chránění klenby – místa mezi krkem a ramenem - HD pěnovým materiálem
  • Kvalitní vodoodpudivá podšívka
  • Jisté a rychlé zapínání širokými pásky se suchým zipem
  • Velikosti: S, M, L, XL

XL

Obvod hrudníku 91 – 102 cm 97 – 107 cm 102 – 112 cm 107 – 122 cm

Výška 165 – 175 cm 170 – 180 cm 175 – 185 cm 180 – 195 cm

Váha 54 – 73 kg 64 – 82 kg 73 – 91 kg 82 – 100 kg

Správnou velikost zjistíte velmi spolehlivě z uvedené tabulky.

V každém sloupci jsou údaje pro konkrétní velikost, vyberte si vaši velikost tak, aby žádný z údajů ve sloupci nebyl menší, než potřebujete.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v HOCKEY4U